17 Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 30.07.2023r.

1. W  piątek, 4 sierpnia, w naszym kościele jest adoracja wieczysta Najświętszego Sakramentu. Adoracja od godz.7:30 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej.
  2. Msza św. w int. ADŚ we wtorek o godz.18:00.
  3. W I Czwartek sierpnia o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej Sali kościoła, zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W I Piątek sierpnia spowiedź św. od 17:00 do 19:00.
  5. W sobotę, 5 sierpnia, spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, o godz.8:00 – Godzinki NMP, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 – Msza św. w int. ŻR
  6. W środę, 3 sierpnia, rozpoczyna się 43 Wrocławska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
  7. W związku z przeżywanym we wspólnotach franciszkańskich świętem NMP Anielskiej jest możliwość uzyskana odpustu Porcjunkuli. Odpust ten można uzyskać od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia w kościołach parafialnych.
  8. Po Mszy św. zbiórka na rzecz zakupu środków transportu dla polskich misjonarzy posługujących w ubogich krajach świata.
  9. W drzwiach głównych kościoła zostały założone 4 nowe witraże przedstawiające w symbolach 4 ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana. Dziękuję rodzinie P. Knychas – darczyńcom tego dzieła i pracowni witrażowej Zbigniewa Jaworskiego za wykonanie tego dzieła.