WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 28.05.2017r.

1. W czwartek 1. czerwca na Mszy św. o godz. 18:00 ks. Biskup Jacek Kiciński udzieli sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Spowiedź św. dla bierzmowanych, świadków i ich rodzin w środę o godz. 17:00.
  2. Przez cały miesiąc czerwiec zapraszamy na godz. 17:30 na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy liturgiczny okres wielkanocny w Kościele.
  4. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Płomień Pański zaprasza na Rodzinne Rekolekcje Wakacyjne w Lewinie Kłodzkim w dniach od 19. do 26. sierpnia br.
  5. W przyszłą niedzielę jako I niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca będzie przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.