ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 4.06.2017r.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w Kościele okres paschalny. Niech dar Ducha Świętego nieustannie ożywia i umacnia naszą wiarę.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, poświęcony Najświętszej Maryi Pannie Matce Kościoła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
  3. W czwartek 8 czerwca święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W I poniedziałek czerwca (5.06.) o godz. 16:45 – Koronka do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  5. W I wtorek czerwca (6.06.) o godz. 16:45 – Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Boskiej Bolesnej, o godz. 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę do Jakubowa – sanktuarium św. Jakuba k/Głogowa. Program pielgrzymki w gablocie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  7. W niedzielę 11. czerwca na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy gościli dwóch neoprezbiterów: ks. Pawła Andrejczuka i Ks. Pawła Figurę, którzy odprawią w naszym kościele mszę św. i udzielą prymicyjnego błogosławieństwa.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która powstaje jako wotum narodu polskiego za dar odzyskanej niepodległości.
  2. Dzisiejsze ofiary złożone na tace są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim darczyńcom.