X NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.06.2017r.

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa przez cały czerwiec o godz. 17:30.
  2. W czwartek 15. czerwca uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz.7:00. 9:00, 12:00, 18:00, 21:00. Po Mszy św. o godz. 9:00 udamy się w procesji eucharystycznej ulicami naszych osiedli. Zakończenie procesji przy kościele Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia przy ul. Wittiga. Prosimy o udekorowanie naszych naszych mieszkań emblematami religijnymi.
  3. W piątek 16. czerwca przypada 4. rocznica ingresu i przyjęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji przez ks. Abpa Józefa Kupnego.
  4. W przyszłą niedzielę 18. czerwca przypada 67. rocznica święceń kapłańskich ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  6. Z racji święta dziękczynienia dzisiaj po mszy św. zbiórka na rzecz budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która powstaje jako wotum wdzięczności narodu polskiego za dar odzyskanej niepodległości.
  7. Po ciężkiej chorobie zmarł  Zdzisław Mieczkowski – architekt naszego kościoła. Msza św. pogrzebowa za śp. Zdzisława Mieczkowskiego  w poniedziałek 12. czerwca o godz. 11:00 w naszym kościele.