VI NIEDZIELA WIELKANOCNA –21.05.2017R.

1. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej.
  2. W poniedziałek, 22. maja o godz. 19:00 spotkanie organizacyjne z osobami które zapisały się na pielgrzymkę naszej parafii do Fatimy we wrześniu br.
  3. W piątek 26. maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy podczas nabożeństwa.
  4. W sobotę 27. maja o godz. 7:00 wyjazd pielgrzymów do Wambierzyc. Zbiórka o 6:45 przed kościołem św. Faustyny.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. Wspólnota Płomień Pański zaprasza na Rodzinne Rekolekcje Wakacyjne w Lewinie Kłodzkim w dniach 19.08. do 26.08. 2017r. Rekolekcje są otwarte dla wszystkich. Zapisy i dodatkowe informacje na stronie internetowej Wspólnoty Płomień Pański.
  7. Ośrodek działań Twórczych Światowid zaprasza we wtorek 23. maja na koncert wiosenny przygotowany przez zespół Teatru Piosenki Światowid. Natomiast w sobotę 27 maja od godz.11:00 na boisku szkoły podst. nr 91 odbędzie się festyn Dzieciaki świętują.
  8. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.