V NIEDZIELA WIELKANOCNA –14.05.2017r.

• Przez cały miesiąc maj zapraszamy na godz. 17:30 na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  • Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę 21. maja na Mszy św. o godz. 13:00.
  • W niedzielę 28. maja na Mszy św. o godz. 13:00 dzieci klas III przeżywać będą pierwszą rocznicę Komunii św.
  • Dziękuję Paniom Jolancie i Urszuli Mularonek za pomoc w wypełnianiu formularza PIT-u z przeznaczeniem 1% podatku na organizacje pożytku publicznego.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  • Dzisiaj po Mszy św. w przedsionku kościoła można nabyć książkę o historii naszej parafii od chwili jej powstania do uroczystej konsekracji naszego kościoła. Cena książki 25 zł. Bardzo dziękuję osobom, które przygotowały wydanie tej książki: p. Romualdowi Siepsiakowi – za redakcję, opracowanie graficzne i zdjęcia, p. Henryce Siepsiak i Ewie Poźniak – za korektę.