IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7.05.2017r.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie i próba dla kandydatów do bierzmowania.
  2. W poniedziałek 8. maja uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  3. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów udających się w czerwcu z ks. Arturem Moraczyńskim – 8. maja o godz. 18:30 na plebanii.
  4. We wtorek po Mszy św. wieczornej próba chóru “Faustinum”.
  5. W sobotę 13. maja przypada 100. rocznica Objawień Fatimskich. Zapraszamy na Mszę św. i procesję fatimską na godz. 18:00.
  6. Dziś o godz. 13:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  7. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymki do Wambierzyc, Jakubowa i Częstochowy. Szczegóły w gablocie Stowarzyszenia.
  8. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć II część historii naszej parafii (od 2013 do 2016r). Cena 25 zł.
  9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.