II Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia parafialne – 16.04.2023r.

Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego, o godz.15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego. Z modlitwą w godzinie Miłosierdzia Bożego związał Pan Jezus obietnice wszelkich łask. „W tej godzinie – powiedział – nie odmówię duszy niczego, która Mnie prosi przez mękę Moją”.

Czwartek, 20 kwietnia będzie ostatnim dniem zbiórki darów na Ukrainę. Będziemy wdzięczni za wsparcie – szczególnie potrzebne są nawilżone chusteczki, kawa rozpuszczalna i batony energetyczne dla żołnierzy, a także pampersy dla dzieci i dorosłych oraz żywność. Można te artykuły przynieść w czwartek w godzinach 18:00 -19:30 do dolnej sali. Wyjazd na Ukrainę w sobotę. Prosimy o modlitwę.

W sobotę o godz.10:00 próba liturgiczna dla dzieci I komunijnych.

W przyszłą niedzielę skauci organizują kiermasz przy kościele po mszach św. o godz.10:00, 11:00, 12:00. Dochód będzie przeznaczony na organizację letniego obozu dla wilczków.

Za tydzień, 23 kwietnia, po Mszy św. wieczornej spotkanie dla bierzmowanych.