28 Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 15.10.2023r.

1. Przeżywamy XXIII Dzień Papieski pod hasłem “Jan Paweł II – Cywilizacja życia”.  Społecznym wymiarem tych dni jest zbiórka na rzecz Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia” która wspiera pomocą stypendialną ubogą młodzież. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz działalności tej fundacji. Niech udzielone w ten sposób wsparcie będzie wyrazem naszego budowania cywilizacji życia i miłości.

2. W poniedziałek, 16 października, uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej. Jest to również 45 rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, urząd następcy św. Piotra.

3. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy odbędzie się 21 października. Rozpoczęcie pielgrzymki w Katedrze Wrocławskiej o godz.6:00.              Msza św. w Trzebnicy o godz.16:30.

4. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o god.17:15.

5. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.