IV Niedziela Wielkanocna C – Ogłoszenia parafialne – 08.05.2022

1. Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedziele 15 maja na Mszy św. o godz.13:00.
Spowiedź św. dla dzieci I Komunijnych, ich rodzin w sobotę o godz.10:00.
Sprzątanie kościoła przed uroczystością I Komunii św. w sobotę o godz.14:00. Na sprzątanie prosimy rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii św.
2. Zapraszamy na Eucharystię z okazji jubileuszu 30 – lecia Szkoły Podst. nr 91 im. Orląt Lwowskich, która odbędzie się w dniu 11 maja o god.9:30. Szczególnie zapraszamy nauczycieli, uczniów, pracowników i absolwentów szkoły.
3. W piątek, 13 maja, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godz.18:00.
4. Dzisiaj, 8 maja po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie formacyjne dla bierzmowanych. Natomiast w przyszłą niedzielę, 15 maja po Mszy św. wieczornej pierwsza próba liturgiczna przed bierzmowaniem.
5. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środy maja odprawiona będzie w czasie nabożeństwa majowego o godz.17:30. Również w czasie nabożeństwa majowego w piątki modlitwa do Miłosierdzia Bożego.
6. W środę, piątek i sobotę, Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
7. Jako parafia nadal chcemy pomagać uchodźcom z Ukrainy. Od przyszłego tygodnia planujemy uruchomić kursy języka polskiego. Ludzie ci potrzebują także pracy zarobkowej. Dlatego jeśli ktoś z Państwa może zaoferować pracę ( również dorywczą), to proszę zgłaszać takie informacje do księży – osobiście lub telefonicznie. Grupa wolontariatu przekaże te kontakty bezpośrednio osobom poszukującym pracy.
5. Za tydzień zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.