Uroczystość Narodzenia Pańskiego – Ogłoszenia parafialne – 25.12.2021

1. Wszystkim parafianom i gościom składamy życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych miłości i ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Niech światło Chrystusa rozświetla wszelkie mroki codzienności, a wiara w Jego miłość i obecność wśród nas, niech będzie źródłem radości, pokoju i szczęścia.

2. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia  Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego ( z wyjątkiem Mszy św. o godz.7:00 w pierwszy dzień świąt). Tradycyjnie taca z drugiego dnia świąt przeznaczona jest na potrzeby PWT i MWSD we Wrocławiu.

3. Dziękujemy Czeladnikom św. Józefa za ustawienie choinek w naszym kościele. P. Michałowi Siudzikowi za koncepcję, montaż i ustawienie szopki betlejemskiej i dekoracji świątecznej, panu Stanisławowi Gmyrkowi za dekoracje kwiatowe,  członkom LSO i wszystkim którzy pomagali w  dekoracji świątecznej naszego kościoła.

4.  Dnia 3 stycznia rozpoczniemy w naszej parafii kolędę. Z powodu pandemii będziemy zapraszali ulicami naszych parafian do kościoła na wspólną Mszę św. ale także będzie można indywidualnie na zaproszenie nawiedzić z kolędą nasze domy.