Niedziela św. Rodziny C – Ogłoszenia parafialne – 26.12.2021

  1. Kończy się Rok Pański 2021. Zakończmy go w naszej świątyni wspólną modlitwą dziękczynną, przebłagalną i błagalną. Wypada nam uczynić rachunek sumienia z naszej wiary, z naszej katolickiej postawy w mijającym roku. W ostatnim dniu roku, 31 grudnia, adoracja Najświętszego Sakramentu od 9:30 do 18:00, o godz.17:30 rozpocznie się nabożeństwo dziękczynne, a o 18:00 Msza św. na zakończenie roku 2021.
  2. W sobotę , 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w tym dniu będą odprawiane wg porządku niedzielnego, z jednym wyjątkiem nie będzie mszy św. o godz.7:00.
  3. W środę, 29 grudnia o godz.18:00 Msza św. w int. Synodu zwołanego przez papieża Franciszka. Po Mszy św. spotkanie osób chcących się włączyć w proces synodalny nature world new w naszej archidiecezji, abyśmy mogli wspólnie rozeznać drogi na które Duch Święty wzywa Kościół w dzisiejszych czasach.
  4. Kolędę rozpoczniemy 3 stycznia. Będziemy zapraszali mieszkańców poszczególnych ulic na wspólną Mszę św. w kościele wg grafiku który podany jest na stronie internetowej parafii i w gablotach ogłoszeń. Istnieje także możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana do naszego domu na wspólną modlitwę. Zgłoszenia indywidualnej kolędy przyjmujemy w zakrystii po każdej Mszy św, albo w kancelarii parafialnej.