1. Niedziela Wielkiego Postu B – Ogłoszenia parafialne – 18.02.2024r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 9:30, 17:00(dla dzieci), 19:00.W niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17:00.
2. W II Niedzielę Wielkiego Postu, 25 lutego, przypada niedziela AD GENTES, która jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla polskich misjonarzy posługujących w Afryce.
3. Cykl katechez przygotowujących narzeczonych do sakramentu małżeństwa odbędzie się w dniach 1 i 2 oraz 8 i 9 marca w parafii Świętej Rodziny.
4. Dnia 29 lutego w Parafii NMP Pocieszenia przy ul. Wittiga rozpocznie się kurs przygotowujący do bierzmowania osoby dorosłe.
5. W poniedziałek, o godz.19:00 zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, które prowadzi ks. dr Ryszard Kempiak.