XXXII Niedziela zwykła – 6.11.2016

1. ogloszeniaparafialneZa zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się nieszporami o godz. 17:15. W gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej jest podany program wypominek na cały miesiąc listopad.
  2. Kartki wypominkowe (z podanym adresem) prosimy składać do skrzynki umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek 11. listopada przypada 98. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Msze św. które będą sprawowane o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 18:00. Po Mszy św. o godz. 10:00 koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru parafialnego “Faustinum”. Natomiast po wieczornej Mszy św. zapraszamy na koncert polskiego zespołu “Kresowiacy” z Lidy na Białorusi.
  4. Dzisiaj (niedziela) po Mszy św. o godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  5. W poniedziałek 7. XI. o godz.16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy św. spotkanie wspólnoty Stowarzyszenia w dolnej sali kościoła. We wtorek 8.XI. o godz.16:30 Różaniec do 7- Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  6. We wtorek po wieczornej Mszy św. próba chóru “Faustinum”.
  7. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy Parafian do włączenia się do tej grupy!
  8. W czwartek 10.XI. rozpocznie się Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Zostanie on uroczyście wypowiedziany 19.XI. w wigilię uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata w Krakowie-Łagiewnikach a następnie we wszystkich polskich parafiach.
  9. Po raz siódmy obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pochylamy się nad Kościołem w Iraku. Chcemy spieszyć tamtejszym chrześcijanom z pomocą. Są oni w dramatycznej sytuacji. Dlatego chcemy ich wesprzeć duchowo i materialnie. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi w Iraku.
  10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. W najbliższych dniach rozpoczniemy prace na wieży naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.