XXXIII Niedziela zwykła – 13.11.2016

1. ogloszenia_5Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się nieszporami o godz. 17:15. Porządek modlitw podany jest na głównej stronie parafii.
  2. Wypominki można jeszcze składać do skrzynki umieszczonej przed ołtarzem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy kościelny rok liturgiczny i Jubileuszowy Rok Miłosierdzia.
  4. W przyszłą niedzielę we wszystkich polskich parafiach Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi w Iraku. Obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku chcemy pospieszyć z pomocą chrześcijanom w Iraku, którzy są nieraz w dramatycznej sytuacji. Bóg zapłać za ten dar serca.