V Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 06.02.2022

1. W piątek, 11 lutego, wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na Msze św. o godz.7:00, 9:00,18:00. Na Mszy św. o godz.9:00 i 18;00 zostanie udzielony sakrament chorych.
  2. Spotkanie Wspólnoty Miłosierdzia Bożego w piątek, 11 lutego po Mszy św. wieczornej.
  3. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomagały w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.
  4. Kurs Alpha rozpocznie się w parafii Świętej Rodziny 28 lutego o godz.19:00. Więcej informacji i formularz zapisów na Facebooku i stronie internetowej wspólnoty Płomień Pański.
  5. W przedsionku kościoła do nabycia prasa katolicka. Jest nowy numer miesięcznika Nowe Życie.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.