XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.11.2017r.

1. ogloszenia_0W sobotę 11. listopada przypada 99. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Msze św. które będą sprawowane o godz.7:00, 8:30, 10:00, 18:00. Po Mszy św. o godz. 10:00 koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu naszego chóru parafialnego “Faustinum”.
  2. W poniedziałek 6. XI. o godz.16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy św. spotkanie wspólnoty Stowarzyszenia w dolnej sali kościoła. We wtorek 7.XI. o godz.16:30 Różaniec do 7-Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W piątek 10. listopada o godz.19:00 katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.
  4. Po raz 8. obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pochylamy się nad Kościołem na Bliskim Wschodzie. Chcemy spieszyć tamtejszym chrześcijanom z pomocą. Są oni w dramatycznej sytuacji. Dlatego chcemy ich wesprzeć duchowo i materialnie. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi żyjącemu w Ziemi Biblijnej.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na nabożeństwie o godz.17:15. Wypominki możemy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny. Plan modlitwy wypominkowej dostępny jest na tej stronie.