XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2017R.

ogloszenia_0

1. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się nieszporami o godz. 17:15. Porządek modlitw wypominkowych dostępny jest tutaj.
  2. Wypominki można jeszcze składać do skrzynki umieszczonej przed ołtarzem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W sobotę 18. listopada “Bal świętych” dla dzieci i rodziców. początek o godz.16:00 w naszym kościele. Szczegóły na plakacie w gablocie kościoła oraz na tej stronie.
  4. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi żyjącemu na Bliskim Wschodzie. Obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku chcemy pospieszyć z pomocą chrześcijanom w Ziemi Biblijnej, którzy są nieraz w dramatycznej sytuacji. Bóg zapłać za ten dar serca.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia.