XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.11.2017r.

  1. Uroczystość dzisiejszej, ostatniej już niedzieli w cyklu roku liturgicznego jakże wymownie stawia nam przed oczy prawdę, iż na końcu czasów staje Jezus Chrystus – Król Wszechświata. Niech Jego Panowanie, Jego Królestwo głęboko przeniknie nasze życie, także życie naszej Ojczyzny, która dzisiaj w specjalnym akcie ponowi przyjmuje Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności.
  3. W Adwencie poczynając od najbliższej niedzieli, po wszystkich Mszach św., będziemy rozprowadzali opłatki wigilijne, świece Caritas. Ofiary złożone z opłatków będą przeznaczone na dalsze prace budowlane w naszym kościele, a dochód ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Rady Parafialnej i liderów grup modlitewnych.
  5. W każdy poniedziałek Koronka do Krwi Chrystusa o godz. 17:15, a w każdy wtorek Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej o godz. 17:15.
  6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od 15:00 do 18:30.
  7. W pierwszą sobotę grudnia spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz.8:00 Godzinki do Najświętszej Maryi Panny, o godz. 8:30 Różaniec, o 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu w godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych i starszych z posługą sakramentalną.