Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Ogłoszenia parafialne – 21.11.2021

1. Uroczystość dzisiejszej, ostatniej już niedzieli w cyklu roku liturgicznego jakże wymownie stawia nam przed oczy prawdę, iż na końcu czasów staje Jezus Chrystus – Król Wszechświata. Niech Jego Panowanie, Jego Królestwo głęboko przeniknie nasze życie.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do świąt Bożego Narodzenia i do naszego spotkania ze Zbawicielem w wieczności. W wigilię I Niedzieli Adwentu,27 listopada, zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego. Rozpoczęcie o godz.19:00, po modlitwie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.21:00.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii o.Piotra Łachetę, misjonarza z Kazachstanu. Ojciec misjonarz będzie głosił kazania na Mszach św. a po Mszy św. będzie można złożyć ofiary do puszek na potrzeby misji w Kazachstanie.
  4. Przed ołtarzem w. Faustyny można nabyć świece Caritas na Boże Narodzenie. Dochód ze sprzedaży świec przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Od pierwszej niedzieli Adwentu będziemy rozprowadzali również opłatki wigilijne.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  6. W każdy wtorek o godz.17:15 Różaniec do 7-iu Boleści MB Bolesnej, a w każdy czwartek o 17:15 Koronka do Przenajdroższej Krwi Chrystusa.
  7. Po Mszy św. zbiórka na PKŻ, dzieło charytatywne naszej parafii.