I Niedziela Adwentu C – Ogłoszenia parafialne – 28.11.2021

1. Msze św. Roratnie  w dni powszednie adwentu ( od poniedziałku do piątku) będą sprawowane o godz.7:00 i 18:00 (dla dzieci, młodzieży).
  2. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne i świece Caritas . Dochód z opłatków przeznaczony jest na dalsze prace w kościoła, a ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  3. W okresie adwentu Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środy o godz.17:45 a nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątki o 17:45.
  4. W I Czwartek grudnia o godz.17:15 Koronka do Najśw. Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh. Po Mszy św. spotkanie tej wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  5. W I – Piątek grudnia spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  6. W I sobotę grudnia spotkanie WŻR. O 8:30 – Różaniec, o 9:00 – Msza św. w int. WŻR.
  1. W przyszłą niedziele jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu a ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  2. Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz misji w Kazachstanie gdzie posługuje o. Piotr Łacheta.

Bóg zapłać za złożone ofiary na ten szczególny cel.