II Niedziela Adwentu C – Ogłoszenia parafialne – 05.12.2021

1. Tradycyjnie w II niedzielę Adwentu obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. W przyszłą niedzielę możemy włączyć się w to dzieło składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona przed kościołami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do naszych braci w wierze żyjących za wschodnią granicą naszego kraju.
  2. W środę, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz.7:00, 9:00, 12:00 (Godzina Łaski), 18:00.
  3. W okresie Adwentu Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy będzie odprawiana w środy o godz.17:45, natomiast Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o god.17:45.
  4. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  5. W poniedziałek,6 grudnia, wspomnienie św. Mikołaja. Zapraszamy dzieci na Mszę św. o godz.18:00.
  6. Zapraszamy na nabożeństwo Wigilii III Niedzieli Adwentu, w sobotę, 11 grudnia, o godz.19:00. Będziemy modlić się liturgią Godzin. Po modlitwie Liturgią Godzin adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.21:00.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia najnowsza prasa katolicka. Tygodnik Gość Niedzielny i Niedziela, miesięcznik Nowe Życie i L’Osservatore Romano