III Niedziela Adwentu C – “Gaudete” – Ogłoszenia parafialne – 12.12.2021

1. W przyszłą niedzielę, 19 grudnia, rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. Grzegorz Tabaka.
  2. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne. Dobrowolne ofiary są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  3. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. Chcemy pośpieszyć z pomocą materialną naszym braciom w wierze żyjącym za wschodnią granicą Rzeczypospolitej.
  4. Adwentowy dzień Skupienia dla LSO w sobotę, 18 grudnia. Rozpoczęcie o godz.10:00 w kościele.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  2. Za tydzień w niedzielę ministranci będą rozprowadzali sianko na wigilijny stół przed ołtarzem NMP NP.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę , 19 grudnia, po mszy św. o godz.18:00.