VII Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 20.02.2022

1. We wtorek, 22 lutego przypada 91 rocz. objawień św. Faustyny. W widzeniu Pan Jezus poleca św. Faustynie namalować obraz według wzoru, jaki ogląda. Tego dnia wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy na godzinę 18:00 na wspólną Eucharystię i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
2. W środę o godz.19:00 spotkanie grupy synodalnej. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracami synodu ogłoszonego przez papieża Franciszka.
3. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGDnp. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na placu przykościelnym od strony zachodniej, od dnia 20 lutego do dnia 25 lutego do godz.14:00. Przychody z tej akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy.
4. W sobotę 26 lutego po Mszy św. wieczornej o godz.19:00 spotkanie grupy wolontariatu parafialnego w dolnej sali kościoła. Zapraszamy członków grupy i wszystkich chętnych do włączenia się w działalność wolontariatu.
5. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę, 27 lutego, po Mszy św. wieczornej.
6. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.