XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które jest sprawowane przez cały czerwiec o godz. 17:30.
  2. W czwartek, 22. czerwca po Mszy św. o godz. 18:00 procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy wokół kościoła i poświęcenie wianków. Prosimy grupy modlitewne o przygotowanie ołtarzy.
  3. W piątek 23. czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W sobotę 24. czerwca, uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, Głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej. W tym dniu przypada 56. rocznica święceń kapłańskich ks. Abp Mariana Gołębiewskiego.
  5. W niedzielę 25. czerwca wyjazd pielgrzymów do Częstochowy. Zbiórka o godz. 6:45 obok kościoła św. Faustyny.
  6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka na rzecz akcji “Dar dla Aleppo”. Jest to inicjatywa zapoczątkowana przez kościoły chrześcijańskie Dolnego Śląska, mająca na celu pomoc zniszczonemu działaniami wojennymi Aleppo. Celem jest zebranie funduszy, które pokryją koszt remontu szpitala św. Ludwika w Aleppo.