Zaproszenie na rekolekcje wakacyjne “Eucharystia – Ciało Chrystusa”

Rekolekcje “Eucharystia – Ciało Chrystusa”

W imieniu wspólnoty Płomień Pański zapraszamy serdecznie na „wakacje z Panem Bogiem” – czyli na rekolekcje wakacyjne dla rodzin z dziećmi, małżeństw, młodzieży (w tym studentów) i osób samotnych. Tegoroczny temat rekolekcji: “Eucharystia – Ciało Chrystusa”. Odbędą się one w Lewinie Kłodzkim w Ośrodku Wczasowym “Marysieńka” w dniach 19-26 sierpnia. Rekolekcjonistą jest o. Piotr Koloch OMI, a organizatorem katolicka wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Płomień Pański” z siedzibą przy parafii Świętej Rodziny we Wrocławiu.

Dobry wypoczynek w pięknej Kotlinie Kłodzkiej, odprężająca i prawdziwie serdeczna atmosfera, możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi w czasie zajęć rodziców i niewygórowany koszt pobytu obejmujący pełne wyżywienie (np. 420 zł. dla studentów, młodzieży uczącej się i dzieci od lat 7) – to niektóre cechy tych rekolekcji. Ośrodek „Marysieńka” jest także przygotowany (pewna, niestety stosunkowo niewielka część ośrodka i pomieszczeń) na pobyt osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – zapraszając serdecznie 🙂

Państwa bardzo prosimy o indywidualny telefoniczny kontakt aby zapisać się i upewnić co do aktualnej dostępności miejsc oraz dla uzgodnienia ważnych dla Państwa warunków pobytu. Zapisy (także telefonicznie na nr: 502-919-409, po godz. 16-tej) trwają do końca czerwca. Więcej informacji i zapisy internetowe dostępne są tutaj http://www.plomienpanski.pl/ .

Lewin_Rekolekcje2017