XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.07.2017r.

1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 11:00 a w dni powszednie o godz. 9:00. Spowiedź św. na 15 min. przed Eucharystią.
  2. Zapraszamy do wzięcia udziału w XXXVII Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę, która 2. sierpnia wyrusza z Katedry Wrocławskiej. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  3. W poniedziałek 3. lipca o godz. o 7:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. Koronka do Krwi Chrystusa. Spotkanie wspólnoty odbędzie się w II poniedziałek lipca (10.07) po Mszy św. wieczornej.
  4. Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci 6. lipca o godz. 7:00. Po Mszy św. Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej. W pozostałe poniedziałki i wtorki lipca, Koronka do Krwi Chrystusa i Różaniec Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz. 17:15.
  5. Został wykonany nowy witraż przestawiający św. Urszulę Ledóchowską. Dziękujemy fundatorom witraża – rodzinie P. Kazimierza Buchmana. Dziękujemy również P. Bronisławowi i Marii Mularczyk za ofiarowanie kopii Róży Papieża Jana Pawła II do ołtarza Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy.
  6. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W przedsionku kościoła dostępna jest prasa katolicka – w tym nowy numer Nowego Życia.