VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 6.05.2018r.

1. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej.
  2. W poniedziałek 7. maja o godz. 16:45 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  3. We wtorek 8. maja uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  4. We wtorek i środę po Mszy św. wieczornej próba dla dzieci I Komunijnych.
  5. Nowenna do Najświętszej Maryi Panny Niestającej Pomocy w środy maja odprawiana będzie w czasie nabożeństwa majowego o godz. 17:30.
  6. W czwartek po wieczornej mszy św. próba chóru.
  7. W piątek 11. maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy podczas nabożeństwa.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. Dzisiejsza ofiary złożone na tacę są przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.