WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 13.05.2018r.

1. Dzisiaj przypada 101. rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy na nabożeństwo i procesję po Mszy św. o godz. 18:00.
  2. W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która przypada w przyszłą niedzielę, dzieci klas III z naszej parafii przystąpią do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 13:00. Spowiedź św. dla dzieci ich rodzin w sobotę o godz. 10:00. Próby przed uroczystością – we wtorek i środę o godz. 19:00.
  3. Stowarzyszenie Krwi Chrystusa zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 1 lipca. Zapisy w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30 oraz w poniedziałki i wtorki po Mszy św. wieczornej. Dokładny program znajduje się w gablocie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  4. Zespół Szkół Salezjańskich ogłasza nabór do nowopowstałych szkół: publicznego Technikum Salezjańskiego BloomSmith kształcącego dla przemysłu lotniczego techników mechaników i elektroników oraz publicznej Salezjańskiej Szkoły Branżowej. Bliższe informacje na plakacie i na stronie internetowej.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.