ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO –20.05.2018r.

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy w Kościele okres paschalny. Niech dar Ducha Świętego nieustannie ożywia i umacnia naszą wiarę.
  2. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, poświęcony Najświętszej Maryi Pannie Matce Kościoła. Msze św. o godz. 7:00, 9:00, 18:00.
  3. W czwartek 24. maja święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Na Mszy św. o godz. 13:00 dzieci klas IV będą przeżywali rocznicę swojej I Komunii św. Próba dla dzieci rocznicowych w czwartek o godz. 19:00, a spowiedź św. w piątek o godz. 16:30.
  5. Zapraszamy naszą wspólnotę parafialną do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD np. pralki, telewizory, komputery). Zbiórka będzie miała miejsce na placu kościelnym od strony zachodniej. Sprzęt można składać jutro w poniedziałek (przez cały dzień) i we wtorek do godz. 12:00. Przychody z akcji wspomogą szpital na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
  6. Po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.