V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018r.

1. Przez cały miesiąc maj zapraszamy na godz. 17:30 na nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
  2. We wtorek 1 maja o godz. 16:45 Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W czwartek 3. maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu będziemy gościli w naszej parafii ks. Rafała Krawczyka, który pracuje w Armenii, gdzie buduje kościół dla tamtejszych katolików. Po Mszach św. będzie zbierał ofiary na dalsze prowadzenie prac budowlanych.
  4. Dziękuję Paniom Jolancie i Urszuli Mularonek za pomoc w wypełnianiu formularza PIT-u z przeznaczeniem 1% podatku na organizacje pożytku publicznego.
  5. W I Piątek miesiąca maja adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  6. W I sobotę maja spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. O godz. 8:00 – Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 – Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.
  7. W piątek i sobotę odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną.