II Niedziela Adwentu

1. ogloszenia_2Osoby z grup modlitewnych w przedsionku kościoła rozprowadzają opłatki wigilijne, świece Caritas. Dochód z opłatków przeznaczony jest na budowę kościoła, a ze świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Jednocześnie informujemy, iż Parafia nie upoważniła nikogo do roznoszenia opłatków po domach.
  2. W Adwencie Msze św. roratnie sprawowane są o godz. 7:00 i 18:00 (dla dzieci).
  3. W poniedziałek 5. grudnia o godz. 17:15 Koronka do Przenajświętszej Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny, po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej salce kościoła. We wtorek 6. grudnia o 17:15 Różaniec do 7- boleści Matki Bożej, o 18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  4. W czwartek 8. grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na Msze św. o godz.7:00, 9:00, 17:00 , 18:00. Na Mszy św. o 17:00 dzieci I Komunijne otrzymają medaliki, a po Mszy św. spotkanie dla rodziców dwójek klasowych. W tym dniu szczególną modlitwą otoczmy ks. abp. Mariana Gołębiewskiego z racji Jego imienin.
  5. W niedzielę 11. grudnia rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które poprowadzi ks. dr Bolesław Orłowski – oficjał Metropolitalnego Sądu Duchownego we Wrocławiu. Nauki rekolekcyjne na wszystkich Mszach św.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz pomocy materialnej dla naszych braci i sióstr żyjących na terenach za wschodnią granicą Rzeczypospolitej.
  7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.