XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.11.2020R.

1. W przyszłą niedzielę, uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy kościelny rok liturgiczny. Za dwa tygodnie rozpoczyna się Adwent.
2. W piątek, 20 listopada, w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00 do 18:00.
3. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
4. Świece Caritas na stół wigilijny są wyłożone przed ołtarzem św. Faustyny. Dochód ze świec przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Do nabycia są dwa rodzaje świec, małe w cenie 6 zł i duże w cenie 15 zł.

5. W środę kończymy modlitwę wypominkową za zmarłych. Do tego dnia możemy jeszcze składać karki wypominkowe. Grafik wypominek…

6. Internetowy cykl katechez przedmałżeńskich w naszej archidiecezji, rozpocznie się 16 listopada br.i zakończy 17 grudnia br. Katechezy będą dostępne dwa razy w tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz.19:00, so check what to do. Zapisy narzeczonych wyłącznie przez formularz internetowy na stronie www.archidiecezja.wroc.pl/narzeczeni.

7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania za tydzień w niedzielę po Mszy św. o g. 18.00.