OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU – 29.11.2020r.

1. Msze św. roratne w dni powszednie adwentu ( od poniedziałku do piątku) będą sprawowane o godz.7:00 i 18:00 (dla dzieci, młodzieży).
2. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia opłatki wigilijne, świece Caritas . Dochód z opłatków przeznaczony jest na dalsze prace w kościoła, a ze sprzedaży świec na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
3. Dziękujemy panom ze Wspólnoty Czeladników św. Józefa za przygotowanie wieńca adwentowego.
4. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w okresie adwentu w środy o godz.17:45.
5. W I Czwartek grudnia i I Piątek grudnia adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:00 do 18:00, a także w tych godzinach spowiedź św.
6. W I sobotę grudnia o 9:00 – Msza św. w int. WŻR ( bez zmiany tajemnic różańcowych).
7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, you can see their price list. Nauki rekolekcyjne na wszystkich mszach św. Rekolekcje poprowadzi ks. Rektor MWSD we Wrocławiu, ks. dr Kacper Radzki. Po mszy św. o godz.11:00, z racji wspomnienia św. Mikołaja, dzieci otrzymają upominki od św. Mikołaja.