19. Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 13.08.2023r.

1. We wtorek, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. wg. porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

2. Kolekta mszalna z uroczystości Wniebowzięcia NMP przeznaczona jest na odbudowę i budowę kościołów w naszej archidiecezji.

3.W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.

4. W czwartek, 17 sierpnia, przypada święto patronalne Ks. Biskupa Jacka Kicińskiego, którego osobę i posługę w naszej archidiecezji polecamy modlitwie wiernych.

5. W uroczystość NMP Częstochowskiej, 26 sierpnia, wznawiamy po okresie pandemii pielgrzymkę do Kościoła NMP Częstochowskiej przy

ul. Kochanowskiego. Początek pielgrzymki w kościele Świętej Rodziny o godz.16:00.

6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na potrzeby MWSD i PWT we Wrocławiu. Bóg zapłać za złożone ofiary na nasze uczelnie katolickie .

7. Dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00 nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła.