XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.08.2017r.

1. Dnia 7. sierpnia (poniedziałek) o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa. O godz.18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny. Po mszy św. spotkanie wspólnoty Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej sali kościoła.
  2. W dniach 8-9 września organizujemy pielgrzymkę do Piotrkowa Trybunalskiego, Niepokalanowa, Kodnia, Kostomłotów k/Kodnia. Zapisy w sobotę po Mszy św. wieczornej i w niedzielę po Mszy św. o godz.8:30. Zapisy u animatorki Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w przedsionku kościoła.
  3. Towarzystwo Miłośników Kultury Kresowej pragnie podziękować życzliwym parafianom za dar serca i wsparcie akcji zbiórki funduszy na remont cmentarza w Kołomyi. W ubiegłą niedzielę zebrano na ten cel kwotę 4157,45 zł.
  4. W dniu jutrzejszym tradycyjnie pragniemy zawieźć dary żywnościowe dla pielgrzymów zdążających na Jasną Górę. Artykuły żywnościowe i napoje prosimy składać jutro w przedsionku kościoła do godz. 15:00.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.