XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08.2017r.

1. We wtorek 15. sierpnia przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. tego dnia będą sprawowane według porządku niedzielnego, a kolekta z uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przeznaczona jest na budowę kościołów w naszej archidiecezji.
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy przygotowali artykuły żywnościowe, ciasto i napoje dla pielgrzymów zmierzających w XXXVII Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
  3. W poniedziałek 13. sierpnia po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie z procesją.
  4. W niedzielę 20. sierpnia o godz. 8:30 Msza św. w intencji Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. W tym dniu przypada wspomnienie św. Marii de Mattias – założycielki Adoratorek Krwi Chrystusa.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę w dniach 8-9 września do Piotrkowa Trybunalskiego, Niepokalanowa i Kodnia helpful hints. Szczegóły w gablocie ogłoszeń Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.