IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.02.2019r.

1. W poniedziałek 4. lutego Kościół wrocławski będzie świętował 13. rocznicę konsekracji biskupiej swojego Metropolity, Ks. Abpa Józefa Kupnego. W piątek 8. lutego przypada 49. rocznica konsekracji biskupiej J. Em. Ks. Kardynała Henryka Gulbinowicza. Dostojnych Pasterzy naszego kościoła polecamy modlitwie parafian.
    2. We wtorek 5. lutego wspomnienie św. Agaty. W tym dniu Kościół błogosławi chleb i wodę.
    3. W poniedziałek o godz. 17:15 – Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 – Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej sali kościoła.
    4. We wtorek o godz. 17:15 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, o godz.18:00 Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
    5. W poniedziałek na godz. 10:00 zapraszam panów do pomocy w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowej.
    6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
    7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie nowego konfesjonału wykonanego dla naszego kościoła.