II NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.01.2019r.

1. W przyszłą niedzielę 27 stycznia zbiórka do puszek na rzecz klasztorów sióstr klauzurowych, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Zachęcamy do życzliwego wsparcia tej inicjatywy. Bedzie to okazją do wyrażenia wdzięczności siostrom, które nieustannie trwają przed Panem zanosząc modlitwy w naszych intencjach.
  2. W przedsionku kościoła jest wyłożony nowy folder z życia naszej parafii w roku 2018 – “U Świętej Faustyny”. Chciałbym podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tegorocznego folderu. W szczególności serdeczne podziękowanie Pani Małgorzacie Wanke-Jakubowskiej za redakcję, Pani Iwonie Szajner za współpracę, Panu Adamowi Kenwie za opracowanie graficzne oraz autorom wszystkich zdjęć. Dobrowolne ofiary za folder prosimy składać do skarbony.
  3. Od wtorku 22. stycznia do niedzieli 27. stycznia, odbywają się 34. Światowe Dni Młodzieży w Panamie pod hasłem: “Oto ja, Służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego”.
  4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 20. stycznia o godz. 12:00.
  5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  6. Ks. Wojciech odwiedzi swoich chorych w sobotę 26. stycznia w godzinach dopołudniowych.
  7. Plan kolędy dostępny jest pod tym linkiem.