Niedziela Miłosierdzia Bożego – Ogłoszenia parafialne – 24.04.2022

1. Dzisiejsza niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego, o  godz.15:00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia Bożego. Z modlitwą w godzinie Miłosierdzia Bożego związał Pan Jezus obietnice wszelkich łask. „W tej godzinie – powiedział – nie odmówię duszy niczego, która Mnie prosi przez mękę Moją”.
  2. Zakończyliśmy zbiórkę posiłków dla uchodźców z Ukrainy. Przez kilka tygodni dostarczaliśmy przygotowane przez naszych parafian produkty żywnościowe do 4 punktów dystrybucji w mieście. W sumie zebraliśmy: 21200 naleśników, 14315 racuchów, 2580 soczków, 660kg bananów, 1170 kg jabłek. Za ten dar serca wszystkim którzy się włączyli składamy wyrazy wielkiego podziękowania.
  3. W najbliższy piątek o godz.18:00 Msza św. w int. wolontariuszy zaangażowanych w akcję pomocy uchodźcom z Ukrainy. Po Mszy św. spotkanie przy kawie i ciastku w dolnej sali kościoła.
  4. Kolejne spotkanie z cyklu „katechezy Eucharystyczne” w czwartek o godz.19:00 w dolnej sali kościoła.