XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.10.2019r.

1. Przeżywamy Tydzień Misyjny w Kościele. Jest to czas szczególnej modlitwy za misje i za misjonarzy szczególnie polskich misjonarzy, których obecnie pracuje na całym świecie 2055. Po Mszy św. będziemy zbierali do puszek ofiary na pomoc dla polskich misjonarzy.
  2. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać adres zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbony umieszczonej przed ołtarzem Najświętszej Maryi Panny. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz. 17:15 wg grafiku, który podamy w przyszłą niedzielę.
  3. Dzisiaj o godz. 19:00 spotkanie Parafialnej Grupy Wolontariatu.
  4. Spotkania grupy “Z Maryją za rękę” dla dzieci klas 4-6 w poniedziałek o godz. 16:45.
  5. Grupa Miłosierdzia Bożego zaprasza na spotkania w pierwszy i trzeci piątek miesiąca po Mszy św. wieczornej oraz zachęca do wspólnego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego po wieczornej mszy św. każdego dnia.
  6. Bal Wszystkich Świętych dla dzieci rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 16:00 w kościele. Następnie wyruszy radosny korowód do Szkoły Podst. nr 91. Szczegóły na plakacie i ulotkach wyłożonych na ławkach w naszym kościele.
  7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedzielę 27 października po Mszy św. o godz. 18:00.
  8. Za tydzień zbiórka na parafialny kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii