XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.10.2019r.

1. Przeżywamy XIX Dzień Papieski, które owocem jest Fundacja “Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspomagająca stypendiami młodzież uzdolnioną, ale pochodzącą z biednych rodzin. Po Mszy św. kwesta przez którą będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności św. Jana Pawła II.
  2. Dzisiejsze nabożeństwo różańcowe odbędzie się wyjątkowo po mszy św. o godz. 18:00 w czasie procesji Fatimskiej.
  3. W poniedziałek, 14. października o godz.9:00 Msza św. w intencji nauczycieli i wychowawców ze Szkoły Podstawowej nr 91 z racji Dnia Nauczyciela.
  4. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 16:45.
  5. Zapraszamy uczniów klas 4-6 na spotkania nowej grupy “Z Maryją za rękę”. W październiku spotkania w poniedziałki o godz. 16:30 w dolnej sali kościoła.
  6. W sobotę 26. października zapraszamy dzieci i młodzież na bal “Wszystkich świętych”, który rozpocznie się w kościele św. Faustyny o godz. 16:00. Zachęcamy do przygotowania strojów świętego czy świętej.
  7. W środę 16. października uroczystość ku czci św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Śląska i Archidiecezji Wrocławskiej, a w sobotę 19.X. wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika, Patrona Solidarności.
  8. W niedzielę 20. października o godz. 19:00 spotkanie Parafialnej Grupy Wolontariatu.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. zbiórka na rzecz polskich misjonarzy posługujących na misjach.