XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.10.2019r.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali XIX DZIEŃ PAPIESKI pod hasłem „Wstańcie, chodźmy. Po każdej Mszy św. jest przeprowadzana zbiórka na fundusz stypendialny dla najbiedniejszej a uzdolnionej młodzieży w naszym społeczeństwie.
  2. W środę 9. października przeżywać będziemy 3. rocznicę konsekracji naszego kościoła. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, której przewodniczyć będzie Biskup Jacek Kiciński. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar konsekracji naszej świątyni. Podczas tej Mszy św. dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają z rąk Ks. Biskupa różańce.
  3. Serdecznie zapraszamy dzieci klas 4-6 na spotkanie grupy “Z Maryją za rękę”. Jest to nowa tworząca się grupa w naszej parafii. Spotykać się będziemy w każdy poniedziałek, w październiku o godz. 16:30 w salce nad zakrystią. Spotkania będą miały charakter – gry, zabawy, zajęć manualnych; wszystko w Duchu Bożym, pod opieką Najświętszej Maryi Panny. W grupę zaangażowani są członkowie Domowego Kościoła, a opiekę duchową pełni ks. Wojciech.
  4. W niedzielę 13. października nabożeństwo różańcowe będzie wyjątkowo po wieczornej Mszy św. połączone z nabożeństwem Fatimskim.
  5. W sobotę 12. października o godz.6:00 z Katedry Wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Nie ma zapisów, należy dołączyć się do dowolnej grupy pielgrzymkowej. Zakończenie pielgrzymki Mszą św. w Trzebnicy o godz. 16:30 przy ołtarzu polowym.
  6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w dzisiejszą niedzielę o godz. 18:00.
  7. 26. października (sobota) odbędzie się kolejna edycja Balu Wszystkich Świętych. Rozpoczęcie w kościele o godz. 16:00, następnie przejdziemy do Szkoły Podstawowej nr 91. Zachęcamy do przygotowania stroju świętego (świętej)!