XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019r.

1. Przez cały miesiąc październik nabożeństwo różańcowe o godz. 17:15. Wierni, którzy pobożnie pomodlą się na różańcu (5 dziesiątek) mogą dostąpić odpustu zupełnego każdego dnia w ciągu roku.
  2. We wtorek (1.X.) o godz. 16:30 Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej Bolesnej.
  3. W środę na godz. 10:00 zapraszamy osoby dysponujące wolnym czasem do pomocy w posprzątaniu i przygotowaniu kościoła i terenu przykościelnego do odpustu parafialnego.
  4. W I Piątek października spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  5. W sobotę 5. października odpust ku czci św. Faustyny, naszej Patronki. O godz. 8:00 Godzinki do Najświętszej Maryi Panny, o godz. 8:30 Różaniec, o godz. 9:00 Msza św. w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. W godzinach dopołudniowych odwiedziny ludzi chorych z posługą sakramentalną. Od 10:00 do 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Msza św. Odpustowa o godz. 18:00. Po Mszy św. zapraszamy parafian do dolnej sali kościoła na wspólną agapę.
  6. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza i próba asysty przed odpustem w sobotę o godz. 10:00.
  7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę 6. października na Mszy św. o godz. 18:00.
  8. W następną niedziele jako pierwszą miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu, a taca będzie przeznaczona na dalsze prace w naszym kościele.
  9. Ks. Piotr Żuber kończy miesięczny pobyt w naszej parafii, za gorliwą posługę duszpasterską składamy ks. Piotrowi nasze serdeczne podziękowania!