XXXII Niedziela Zwykła B – Ogłoszenia parafialne – 07.11.2021

1. W przyszłą  niedzielę, 14 listopada, przypada XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz naszych braci i sióstr w wierze którzy poddani są różnym formom ucisku ze względu na wyznawaną wiarę w Chrystusa.
  2. W czwartek, 11 listopada, 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. o godz.7:00, 8:30, 10;00,  18:00.
  3. W związku z 30 rocznicą założenia Radia Maryja parafia NMP Matki Pocieszenia we Wrocławiu (ul. Wittiga 10), organizuje 3 dniową pielgrzymkę do Torunia. W programie m.in. sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, parent herald sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu, sanktuarium NMP w Licheniu. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 3-5 grudnia. Szczegóły i zapisy w kościele NMP Matki Pocieszenia lub u o. Tomasza Marciniaka.
  4. Przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia świece Caritas z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.
  5. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się na nabożeństwie o godz.17:15. Kartki wypominkowe prosimy składać do skarbony umieszczonej  przed ołtarzem MB Nieustającej Pomocy. W najbliższym tygodniu modlitwy wypominkowe wg. następującego porządku…