III NIEDZIELA ADWENTU – 16.12.2018r.

1. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w czwartek o godz. 19:00. W czasie zbiórki obędzie się próba asysty przed pasterką. Po próbie spotkanie opłatkowe w dolnej sali kościoła.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę (23. grudnia) o godz. 19:00 w dolnej sali kościoła.
  3. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
  4. Dzisiaj zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. W przedsionku kościoła można nabyć opłatki wigilijne i świece Caritas.
  6. 11-letnia dziewczynka i jej rodzice – nasi parafianie, proszą o wsparcie w celu zakupienia sprzętu ortopedycznego, jest on niezbędny do funkcjonowania dziecka w szkole i życiu codziennym. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz pomocy dla tego dziecka.