IV NIEDZIELA ADWENTU – 23.12.2018r.

1. Jutro Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego – najwspanialszy dzień i wieczór roku. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę Wigilii. Nie zaniedbujmy żadnego z tak czcigodnych zwyczajów i obrzędów wieczerzy i nocy wigilijnej.
  2. W Wigilię Msze św. będą sprawowane rano o godz. 7:00 i 9:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
  3. Zapraszamy na Mszę św. Pasterską, która będzie sprawowana o godz. 22:00 i 24:00.
  4. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego z jednym wyjątkiem 25. grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.
  5. W przedsionku kościoła można nabyć opłatki wigilijne, świece Caritas i kieszonkowe “Bożonarodzeniowe Vademecum Katolika”.
  6. W przyszłą niedzielę 30. grudnia koncert chóru kameralnego – Schola Cantorum Exultet. W programie najpiękniejsze kolędy and you can see an online quote.
  7. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz pomocy w zakupie sprzętu ortopedycznego dla chorego dziecka z naszej parafii. Bóg zapłać za ten dar serca.
  8. Kolędę rozpoczniemy zaraz po świętach:
    1. 27 grudnia – ul. Bacciarellego 1-29 (nr nieparzyste)
    2. 28 grudnia – ul. Bacciarellego 31-57
    3. 29 grudnia – ul. Bacciarellego 59 do końca
    4. 30 grudnia – ul. Bacciarellego 2-10G (nr parzyste)

W tych dniach kolędę będziemy rozpoczynali o godz.15:00.