6. Niedziela Wielkanocna B – Ogłoszenia parafialne – 05.05.2024r.

1. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Modlitw o urodzaje i błogosławieństwo dla pracy ludzkiej.
  2. Nowenna do NMP Niestającej Pomocy w środy maja odprawiana jest w czasie nabożeństwa majowego o godz.17:30.
  3. W poniedziałek, 6 maja, o godz.19:00 kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, które prowadzi ks. dr Ryszard Kempiak.
  4. W środę 8 maja uroczystosc św. Stanisława -biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  5. W piątek, 10 maja rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy podczas nabożeństwa majowego.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  7. W poniedziałek, 6 maja, spotkanie Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. O godz.16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty na plebanii.
  8. We wtorek, 7 maja, o godz.16:30 Różaniec do MB Bolesnej, o godz.18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.