Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Ogłoszenia parafialne – 01.01.2023r.

1. Na progu Nowego Roku składamy parafianom i wszystkim gościom życzenia obfitych łask Bożych na drogach  Nowego 2023 Roku. Czynimy to słowami z Księgi Liczb: „Niech Cię Pan błogosławi i strzeże! Niech Pan rozjaśni nad tobą swe oblicze, i niech będzie łaskawy dla ciebie! Niech Pan zwróci ku tobie swe oblicze i udzieli ci pokoju”
  2.  We wtorek, 3 stycznia, o godz.18:00 Msza św. w int. ADŚ. W czwartek, 5 stycznia, o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh, po Mszy św. spotkanie wspólnoty SKCh.
  3.  W poniedziałek, 2 stycznia rozpoczniemy w naszej parafii kolędę. Kolęda jest możliwa w dwóch formach:

a/ na indywidualne zaproszenie kapłana do naszych domów na wspólną modlitwę i pobłogosławienie mieszkania. Zgłoszenie indywidualne kolędy przez specjalny formularz wyłożony na stole przed ołtarzem św. Faustyny, przyjmujemy również zgłoszenia ustne po Mszy św. w zakrystii lub w kancelarii parafialnej garage door repair and maintenance. Istnieje także możliwość zgłoszenia kolędy drogą mailową czy telefoniczną.

b/ dla tych naszych parafian którzy z różnych przyczyn nie mogą przyjąć księdza w swoich domach tutaj w kościele będzie odprawiana Msza św. w int. mieszkańców poszczególnych ulic z naszej parafii wg. zamieszczonego grafiku. W czasie Mszy św. będzie odmówiona modlitwa o błogosławieństwo naszych domów. Po Mszy św. będzie można otrzymać wodę święconą, kredę i kadzidło. Prosimy o przyniesie pojemnika na wodę święconą.