Święto Chrztu Pańskiego – Ogłoszenia parafialne – 08.01.2022r.

Niedziela Chrztu Pańskiego niech będzie przypomnieniem naszego własnego chrztu i wdzięczności Bogu za wszczepienie w Jezusa Chrystusa i włączenie do wspólnoty Kościoła.

Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz.18:00.

W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.

Trwa kolęda, odwiedziny duszpasterskie w naszych rodzinach. Kolęda w tym roku odbywa się w dwóch formach:

– przez zaproszenie kapłana do naszych domów na wspólną modlitwę i pobłogosławienie mieszkania i domowników

– natomiast osoby które z różnych przyczyn nie mogą przyjąć kapłana w swoim domu zapraszamy do kościoła na wspólną Mszę św. kolędową, sprawowaną wg. types of divorce cases ustalonego grafiku. W czasie tej Mszy św. będzie odmówiona modlitwa o błogosławieństwo naszych domów, będzie również możliwość zabrania z kościoła wody święconej do pokropienia swojego mieszkania.

Grafik kolędy na najbliższy tydzień…